הזמנה ושירות לקוחות
08-9790864 | 054-2332415
English

טיול במצרים

ראשי >טיול במצרים
למה מצרים?

האמירה הישנה שמצרים היא מתנת הנילוס עדיין נכונה. בלי הנהר לא תהיה קרקע פורייה, לא אוכל, לא חשמל. אף על פי שחייהם של אנשים מנותקים פיזית יותר ויותר מן המים, הנילוס עדיין בעל תפקיד רב עוצמה. למזלנו למבקרים, הנהר הוא גם המקום המושלם שממנו ניתן לראות רבים מן המונומנטים העתיקים המרהיבים ביותר, אשר אחת הסיבות מדוע שייט בנילוס נשאר כזה פופולרי.
קברים מכוסים בחול, פירמידות צנועות ומקדשים פרעונים מתנשאים, מצרים הופכת את כולנו לחוקרי עתיקות. ביקור בעמק המלכים בלוקסור, שם נחשף קברו של תותנקאמון, וראה את הממצאים הנוצצים במוזיאון המצרי בקהיר. כדאי לחצות את אגם נאסר כדי לראות את יצירת המופת של רעמסס השני באבו סימבל, או לטרק אל המדבר כדי למצוא את עקבות המאחזים המסחריים הרומיים. אף פעם לא תדע – החמור/גמל שלך עלול להיתקל בממצא נוסף, כי כך נעשו תגליות קודמות רבות.
חוף ריק עם רק בקתת נרות, שונית אלמוגים שוקקת מהחוף, חופים כאלה מחכים לך במצרים. לאורך הים האדום יש יופי מדברי מחוספס מעל קו המים וחיוניות פסיכדלית מתחת - כדאי לבדוק על טיול שכולל יום אחד של צלילות אחר הצהריים לאורך קיר אלמוגים. יש רק יופי במדבריות של מצרים. בין אם אתם מתבוננים בשמש לבין הצורות היפות של המדבר הלבן או האופק המנצנץ של מעיין חם בסיווה אואזיס, נופי מצרים מרתקים עד אין קץ.

העמוד בבניה