הזמנה ושירות לקוחות
08-9790864 | 054-2332415
English

ירדן 4 ימים / 3 לילות

ראשי >טיול בירדן>ירדן 4 ימים / 3 לילות
הביקור בירדן הוא טיול לחו"ל ללא טיסות עם ניחוחות מוכרים, חוויה בלתי נשכחת וקבלת פנים חמה ולבבית שלה זוכים הישראלים בירדן.

היום הראשון:
הגעה באופן עצמאי בשעה שתיקבע למעבר גבול יצחק רבין (מול קיבוץ אילות), חציית הגבול לירדן ופגישה עם הצוות המקומי. נעלה על רכבים ממוזגים וניסע לוואדי רם, נפגוש את המארחים ושם נעלה על רכבי 4x4 ונצא לטיול 4-5 שעות בין ההרים המדהימים של הוואדי, נצפה בשקיעה המיוחדת (נצלם הרבה תמונות), נחזור למחנה הבדואי להתמקמות ולארוחת ערב טעימה. ננוח עם הרבה תה, נרגילות ונתכונן לשמוח בחפלה ייחודית למקום, לינה במחנה.

היום השני:
לאחר ארוחת בוקר במחנה נעלה על הרכבים ונצא לבקר בהר נבו-ממנו צפה משה רבנו על ארץ ישראל ושם נפטר ולא ידע איש את מקום קבורתו (כִּי מִנֶּגֶד תִּרְאֶה אֶת הָאָרֶץ; וְשָׁמָּה לֹא תָבוֹא – אֶל הָאָרֶץ, אֲשֶׁר אֲנִי נֹתֵן לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל), לאחר סיור קצר ומבט על ארץ ישראל ניסע למצודת עמאן, אתר מדהים ביופיו העתיק, נתמקם במלון ונתארגן לארוחת ערב במסעדה. לאחר הארוחה נצא לסייר בשוק פייסל הגדול, לינה במלון.

היום השלישי:
לאחר ארוחת בוקר ניסע לטיול רגלי בפטרה הקטנה או בוואדי חסה/נחל זרד להליכה בנחלי מים (נחל זרד נזכר לראשונה בתנ"ך בספר במדבר בתיאור הגעתם של בני ישראל לתחום מואב, בסוף נדודיהם " וַיִּסְעוּ מֵאֹבֹת וַיַּחֲנוּ בְּעִיֵּי הָעֲבָרִים בַּמִּדְבָּר אֲשֶׁר עַל פְּנֵי מוֹאָב מִמִּזְרַח הַשָּׁמֶשׁ מִשָּׁם נָסָעוּ וַיַּחֲנוּ בְּנַחַל זָרֶד מִשָּׁם נָסָעוּ וַיַּחֲנוּ מֵעֵבֶר אַרְנוֹן אֲשֶׁר בַּמִּדְבָּר הַיֹּצֵא מִגְּבֻל הָאֱמֹרִי"), משם ניסע לעקבה, נתמקם במלון ונתארגן לארוחת ערב. לאחר הארוחה נצא לסייר בעיר ונחרוש את השוק המקומי, לינה במלון.

היום הרביעי:
נאכל ארוחת בוקר במלון, זמן חופשי, בשעה 13:00 ניסע למעבר גבול יצחק רבין חזרה לישראל.
 
המחיר כולל: מחנה בדואי, ארוחת ערב ובוקר במחנה, מלון בעמאן א. בוקר, מלון בעקבה א. בוקר, רכב ממוזג, כניסות לאתרים על פי התוכנית, נציגה ישראלית (אילנה איתן), מדריך דובר אנגלית, ויזת כניסה לירדן, סרטון וידאו, ספר טיול (תוספת תשלום), דמי רישום וארגון בסך 50 שקל (לא יוחזרו במקרה ביטול). מלונות על בסיס 3 כוכבים.

המחיר אינו כולל:  אגרת יציאה מישראל בסך 107 ₪, ביטוח רפואי, ארוחות צהריים ומשקאות (ניתן לקנות מצרכים בשוק המקומי) א. ערב במסעדה בעמאן ועקבה, טיפים ובזבוזים, כל מה שאינו מוזכר בסעיף "כולל".

מה כדאי להביא:
יש להצטייד בדרכון תקף למינימום 6 חודשים, בגדים להחלפה, בגדים חמים לערב, קרם הגנה
כובע - מקבלים מתנה
שפתון, נעליים נוחות להליכה
טיפ לצוות הירדני - מקובל 20 דינר (יגבה לפני הטיול)

ניתן לשנות תאריכים בתיאום קבוצתי מול החברה.

על מנת להבטיח מקום בטיול יש לשלם מקדמה בסך 400 ש"ח לנוסע, המקדמה יכולה להיות משולמת במזומן, בצ'ק או בכרטיס אשראי, רצ"ב בהמשך טופס.

יתרת התשלום לטיול צריכה להיות משולמת במלואה עד 45 יום מתאריך יציאת הטיול.

דמי ביטול השתתפות:  אנחנו מתחייבים לשלם לספקים הירדניים, לכן, לצערנו, במקרה של ביטול מצידכם יוחזרו לכם סכומים ששילמתם לפי המיפרט הבא: 
הודעה על ביטול עד 21 יום לפני יציאה: תוחזר עלות הטיול כולה 
הודעה על ביטול בין 14 ל 21 יום לפני יציאה: תוחזר 80% מעלות הטיול 
הודעה על ביטול בין 7 ל 13 ימים לפני יציאה: תוחזר 50% מעלות הטיול
הודעה על ביטול עד 6 ימים לפני יציאה: לא יוחזרו כספים

סה"כ משתתפים:
(מחיר לאדם בודד: 1,970 ₪ )

אפשרויות שדרוג ותוספות
עלות התוספת
0.00
כמות אנשים:
190
כמות אנשים:
0.00
כמות אנשים:
500
כמות אנשים:
סה"כ 1,970 ₪


הזמן עכשיו
 
מחנה בדואי
ירדן 4 ימים / 3 לילות hobytours
ירדן 4 ימים / 3 לילות hobytours
ירדן 4 ימים / 3 לילות hobytours
ירדן 4 ימים / 3 לילות hobytours