הזמנה ושירות לקוחות
08-9790864 | 054-2332415
English

ירדן 4 ימים / 3 לילות כולל פטרה וואדי רם

ראשי >טיול בירדן>ירדן 4 ימים / 3 לילות כולל פטרה וואדי רם
הביקור בירדן הוא טיול לחו"ל ללא טיסות עם ניחוחות מוכרים, חוויה בלתי נשכחת וקבלת פנים חמה ולבבית שלה זוכים הישראלים בירדן.

היום הראשון:
הגעה באופן עצמאי בשעה 12:00 בצהריים למעבר גבול יצחק רבין (מול קיבוץ אילות), חציית הגבול לירדן ופגישה עם המדריך המקומי. נעבור מעקבה, ארוחת צהריים בשרית וניסע לואדי רם, שם נפגוש את הבדואים המקומיים והמקצועיים, נעלה על רכבי שטח 4X4 ונצא לסיור מדהים של 4-5 שעות בנופי המדבר והדיונות המיוחדות, נסיים את הסיור במחנה בדואי, שם נאכל ארוחת ערב בשרית ומיוחדת עם חפלה במאהל הבדואי כמו שרק הם יודעים לחגוג, נלון בואדי רם.

היום השני:
לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נצא לאחד משבעת פלאי העולם הקדום – פטרה, עיר המתים הנבטית. שם נבלה על סוסים / חמורים וכרכרות (אופציית תשלום), נטפס ונגיע למקדש הגדול והמפורסם, החאזנה. נאכל צהריים בפטרה ונמשיך להסתובב באתר, לינה במלון.

היום השלישי:
נאכל ארוחת בוקר וניסע לשמורת דנה / ואדי חסה / פטרה הקטנה, שם נצא לטיול רגלי (שעתיים בערך) מדהים ביופיו ובנופיו. נמשיך לאחד מהקניונים היפים והגדולים ונתרענן בהליכה במים (בערך 3 שעות-ואדי חסה), נסיים את טיול הטבע והנופים עם רצון לעוד וניסע למלון בעקבה, נאכל ארוחת ערב בשרית במסעדה וסיבוב במרכז העיר, לינה בעקבה.

היום הרביעי:
יום חופשי, ארוחת בוקר במלון, ובשעות הצהריים נוסעים למעבר גבול יצחק רבין חזרה לישראל.
מסלול הטיול נתון לשינוי עקב מזג האויר

המחיר כולל:
מחנה בדואי, ארוחת בוקר וערב במחנה, מלון בפטרה כולל ארוחת בוקר וערב, מלון בעקבה 3-4 כוכבים על בסיס ארוחת בוקר, רכב ממוזג, כניסות לאתרים על פי התוכנית, מדריך לאתרים (דובר אנגלית), נציג ישראלי, ויזת כניסה לירדן, סרטון וידאו, ספר טיול (תוספת תשלום), דמי רישום וארגון בסך 50 שקל (לא יוחזרו במקרה ביטול).

המחיר אינו כולל: מס יציאה מישראל, ביטוח רפואי, ארוחות ומשקאות, ארוחת ערב בעקבה (15 דינר יועברו לפני הטיול), טיפים לצוות הירדני (20 דינר יועברו לפני הטיול), בזבוזים, כל מה שאינו מוזכר בסעיף "כולל".

מה כדאי להביא:
יש להצטייד בדרכון תקף למינימום 6 חודשים
בגדים להחלפה
קרם הגנה
בגד ים
שפתון
נעליים נוחות להליכה

ניתן לשנות תאריכים בתיאום קבוצתי מול החברה.

על מנת להבטיח מקום בטיול יש לשלם מקדמה בסך 400 ש"ח לנוסע, המקדמה יכולה להיות משולמת במזומן, בצ'ק או בכרטיס אשראי, רצ"ב בהמשך טופס.

יתרת התשלום לטיול צריכה להיות משולמת במלואה עד 45 יום מתאריך יציאת הטיול.

דמי ביטול השתתפות:  אנחנו מתחייבים לשלם לספקים הירדניים, לכן, לצערנו, במקרה של ביטול מצידכם יוחזרו לכם סכומים ששילמתם לפי המיפרט הבא: 
הודעה על ביטול עד 21 יום לפני יציאה: תוחזר עלות הטיול כולה 
הודעה על ביטול בין 14 ל 21 יום לפני יציאה: תוחזר 80% מעלות הטיול 
הודעה על ביטול בין 7 ל 13 ימים לפני יציאה: תוחזר 50% מעלות הטיול
הודעה על ביטול עד 6 ימים לפני יציאה: לא יוחזרו כספים

סה"כ משתתפים:
(מחיר לאדם בודד: 1,950 ₪ )

אפשרויות שדרוג ותוספות
עלות התוספת
0.00
כמות אנשים:
190
כמות אנשים:
0.00
כמות אנשים:
300
כמות אנשים:
107
כמות אנשים:
סה"כ 1,950 ₪


הזמן עכשיו
 
ואדי רם
מחנה בדואי
פטרה
ירדן 4 ימים / 3 לילות כולל פטרה וואדי רם hobytours