הזמנה ושירות לקוחות
08-9790864 | 054-2332415
English

ירדן 4 ימים / 3 לילות כולל פטרה וואדי רם

ראשי >טיול בירדן>ירדן 4 ימים / 3 לילות כולל פטרה וואדי רם
הביקור בירדן הוא טיול לחו"ל ללא טיסות עם ניחוחות מוכרים, חוויה בלתי נשכחת וקבלת פנים חמה ולבבית שלה זוכים הישראלים בירדן.

היום הראשון:
הגעה באופן עצמאי בשעה שתיקבע למעבר גבול יצחק רבין (מול קיבוץ איילות), חציית הגבול לירדן ופגישה עם הנציג והשוטר המקומי. קבלת חבילה מתנת הוביטורס, נעלה על רכבים ממוזגים וניסע לוואדי רם, נפגוש את המארחים ושם נעלה על רכבי 4x4 ונצא לטיול 4-5 שעות בין ההרים המדהימים של הוואדי, נצפה בשקיעה המיוחדת (נצלם הרבה תמונות), נחזור למחנה הבדואי (צימרים מפנקים עם שרותים, מקלחת ומזגן בתוך החדר-דמוי אוהל), להתמקמות ולארוחת ערב טעימה. ננוח עם הרבה תה ונתכונן לשמוח בחפלה ייחודית למקום, לינה במחנה.

היום השני:
לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נצא לאחד משבעת פלאי העולם הקדום – פטרה, עיר המתים הנבטית. שם נבלה על סוסים / חמורים וכרכרות, קלנועית (אופציית תשלום), נטפס ונגיע למקדש הגדול והמפורסם, החאזנה. נאכל צהריים בפטרה (אירוח אצל משפחה בדואית 15 דינר אופציה בתשלום, יועבר לפני הטיול). לינה במלון.

היום השלישי:
לאחר ארוחת בוקר אם תאושר כניסה למטיילים-ניסע לטיול רגלי בואדי חסה/נחל זרד להליכה בנחלי מים (נחל זרד נזכר לראשונה בתנ"ך בספר במדבר בתיאור הגעתם של בני ישראל לתחום מואב, בסוף נדודיהם" וַיִּסְעוּ מֵאֹבֹת וַיַּחֲנוּ בְּעִיֵּי הָעֲבָרִים בַּמִּדְבָּר אֲשֶׁר עַל פְּנֵי מוֹאָב מִמִּזְרַח הַשָּׁמֶשׁ מִשָּׁם נָסָעוּ וַיַּחֲנוּ בְּנַחַל זָרֶד מִשָּׁם נָסָעוּ וַיַּחֲנוּ מֵעֵבֶר אַרְנוֹן אֲשֶׁר בַּמִּדְבָּר הַיֹּצֵא מִגְּבֻל הָאֱמֹרִי"), או לפטרה הקטנה, תלוי במזג האויר, אם לא תתאפשר כניסה ניסע לעקבה נתמקם במלון, זמן לטייל בעיר, נתארגן לארוחת ערב. לאחר הארוחה נצא לסייר בעיר ונחרוש את השוק המקומי, לינה במלון.

היום הרביעי:
יום חופשי, ארוחת בוקר במלון, ובשעות הצהריים נוסעים למעבר גבול יצחק רבין חזרה לישראל.
מסלול הטיול נתון לשינוי עקב מזג האויר

המחיר כולל:
מחנה בדואי, ארוחת ערב ובוקר במחנה, מלון בפטרה 3 כוכבים כולל ארוחת בוקר וערב, מלון בעקבה 3 כוכבים כולל ארוחת בוקר, א. ערב במסעדה, רכב ממוזג, אגרת יציאה מישראל בסך 107 ₪ למטייל, כניסות לאתרים על פי התוכנית, נציג ישראלי (אילנה), מדריך דובר אנגלית, ויזת כניסה לירדן, טיפים, סרטון וידאו, דמי רישום וארגון בסך 50 שקל (לא יוחזרו במקרה ביטול)

המחיר אינו כולל: ביטוח רפואי, בדיקת קורונה בצד הישראלי בסך 100 ₪, ארוחות צהריים ומשקאות )ניתן לקנות מצרכים בשוק המקומי) ובזבוזים, כל מה שאינו מוזכר בסעיף "כולל".
מה כדאי להביא:
יש להצטייד בדרכון תקף למינימום 6 חודשים, בגדים להחלפה, קרם הגנה
תכשיר נגד יתושים, נעליים נוחות להליכה, בגד ים לפי העונה

ניתן לשנות תאריכים בתיאום קבוצתי מול החברה.

על מנת להבטיח מקום בטיול יש לשלם מקדמה בסך 400 ש"ח לנוסע, המקדמה יכולה להיות משולמת במזומן, בצ'ק או בכרטיס אשראי, רצ"ב בהמשך טופס.

יתרת התשלום לטיול צריכה להיות משולמת במלואה עד 45 יום מתאריך יציאת הטיול.

דמי ביטול השתתפות:  אנחנו מתחייבים לשלם לספקים הירדניים, לכן, לצערנו, במקרה של ביטול מצידכם יוחזרו לכם סכומים ששילמתם לפי המיפרט הבא: 
הודעה על ביטול עד 21 יום לפני יציאה: תוחזר עלות הטיול כולה 
הודעה על ביטול בין 14 ל 21 יום לפני יציאה: תוחזר 80% מעלות הטיול 
הודעה על ביטול בין 7 ל 13 ימים לפני יציאה: תוחזר 50% מעלות הטיול
הודעה על ביטול עד 6 ימים לפני יציאה: לא יוחזרו כספים

סה"כ משתתפים:
(מחיר לאדם בודד: 2,260 )

אפשרויות שדרוג ותוספות
עלות התוספת
0.00
כמות אנשים:
0.00
כמות אנשים:
300
כמות אנשים:
סה"כ 2,260 ₪


הזמן עכשיו
 
ואדי רם
מחנה בדואי
פטרה
ירדן 4 ימים / 3 לילות כולל פטרה וואדי רם hobytours